Luxusowy 2 pok. apartament Wrocławska 33 Kraków NY

Luxusowy 2 pok. apartament Wrocławska 33 Kraków NY

1,850 zł· Квартира (Аренда)

ОПИСАНИЕ

Wyrafinowana architektura, charakterystyczna „wieża” nowinki technologiczne zastosowane przy realizacji tego budynku sprawiają, że projekt znacząco wyróżnia się swoją indywidualnością. Doskonała lokalizacja przyciąga uwagę osób ceniących aktywny styl życia, chcących mieć wygodny dostęp do wielkomiejskich atrakcji.

W ofercie NY Residence Wrocławska 33 znajduje się 130 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o podwyższonym standardzie, 4 lokale usługowe oraz 100 miejsc postojowych w dwupoziomowym garażu podziemnym, gdzie zaplanowano także dwie rowerownie, praktyczne pomieszczenia gospodarcze i boksy użytkowe. Zróżnicowana powierzchnia mieszkań (od 22 do 105 m2) sprawia, że każdy klient, niezależnie od indywidualnej sytuacji życiowej, znajdzie tu atrakcyjne lokum zaspokajające swoje potrzeby mieszkaniowe.

W większości apartamenty dysponować będą balkonami lub tarasami, a znakomite doświetlenie zapewnią duże przeszklenia, wysokiej jakości, energooszczędnych okien. Unikatowość mieszkań na wyższych kondygnacjach zapewni spektakularny widok na Stare Miasto, Kopiec Kościuszki i panoramę Krakowa.

Mieszkanie do wynajęcia:

Mieszanie 2 pokojowe z garderobą, szafą w przedpokoju w pełni umeblowane z pomieszczeniem gospodarczym w garażu podziemnym.

LOKALIZACJA;

Mieszkanie zlokalizowane jest w linii zabudowy ulicy
Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza, która
jest doskonale skomunikowana z resztą
miasta i zapewnia bogatą ofertę handlowo-
usługową z urokliwym dodatkiem jakim jest
plac targowy Nowy Kleparz.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji
znajdują się najważniejsze ośrodki
akademickie, AGH, Uniwersytet Pedagogiczny i Rolniczy, Politechnika Krakowska oraz UJ a Rynek
Starego Miasta oddalony jest zaledwie o 2 km.

АГЕНТ

РАСПОЛОЖЕНИЕ

ЗАДАТЬ ВОПРОСПОДОБНАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ (167)